Як жити при БП

Основы выживальщиков, дельные советы и важная информация
Самоход
интересующийся

Як жити при БП

Сообщение Самоход » 02 июн 2021, 05:37

Я пропоную тут обговорити хто і як планує зустрічати і жити при БП,
У мене в планах зробити "землянку" з схроном за 10-15 км від міста, місто в мене не величке тож відстань нормальна) зараз планую зробити човен деревьяний, в землянці буду робити грубку невелику з плиткою , за освітлення я вже писав про чарівний ящик з електростанцією, для рибалки удочки це звісно добре але не завжди є час і можливість спокійно поседіти на березі річки, тому я планую зробити запас риболовних сітей, скажете бракоьер негідник " а пофіг на вулиці буде БП")) для полювання теж краще сілки або капкани, поясню чому так, якщо є зброя то звісно добре але коли ви почнете полювання то вистріли буде чутно на дуже велику відстань, і рано чи пізно хтось прийде перевірити хто ж тут) а нам це не треба тому тільки тихе полювання) біля землянки має бути невелика полянка на яку треба занести добрива, бо на запасах довго не протянеш а в лісі земля не дуже і родюча буде, треба уточнити але здається навіть мул в річці є непоганим добривом, зробіть ще запас сімьян редиски цибулі і все що тільки може знадобитись, коштують не дорого місця і вага мінімум) ще раджу якщо знайли місцину для землянки то по максиму привозьте туди ящики" бажано військові з під бк" для чого вони потрібні: 1. це дуже гарний строй матеріал ними можна і стінку обшити, 2. можна використовувати як стіл" а краще прибити ящик на стіну так щоб коли відкидаєш кришку ящика вона була як стіл а сам ящик на стіні як полиця для приправ та продуктів, так економим місце в проході,3, з ящиків можна зробити схрони по лісі, не тремайте все в одному місці, може трапитись все що завгодно і вам доведеться покидати свій новий дім без речей і що робити далі, тому має бути: 1. рюкзак з мінімум речей це герметично упаковані сірники,шкарпетки та труси, 1літр води, енергетичні батончики, ніж, аптечка, і якщо є зброя то запас бк, 2. мають бути закопані невеликі мхрони в лісі на відстані 1,5-2 км від місця проживання" туди краще добавити засоби для очищення води, тару для води і посуд для приготування іжі, тент або палатка.
І краще одразу робити ще одно резервну земляку на всякий випадок але ця землянка не має бути взагалі помітна, зробити іі треба так щоб вхід в неі треба будо спочатку відкопати, щоб коли ти будеш навіть йти по ній ти і не здогадався що це не пагорб землі.

Реклама
serb
интересующийся

Re: Як жити при БП

Сообщение serb » 12 июн 2021, 10:06

интересное виденье ситуации. Землянка хорошо конечно, но сам пока не дошел до такого вариант а.
А где искать ящики от БК. На олх и то редкие гости и дорого?

Самоход
интересующийся

Сообщение Самоход » 12 июн 2021, 20:55

Забий в інтернет, купити ящики від БК зсу, колись дивився то ціна була 300-500 за один, але якщо є знайомі в військовій частині то можна і за морорич домовитись)

Фукс40
Шанс на спасение

Сообщение Фукс40 » 15 июн 2021, 19:31

Самоход писал(а):Фукс а як ти збираєшся зустрічати БП)

Я живу в частном секторе, и пока доделываю под гаражом комнату на момент ЧП.
Про схрон в лесу пока не думал, может в селе за городом сделаю где у нас есть огород)
:arrow:

Самоход
интересующийся

Сообщение Самоход » 15 июн 2021, 19:37

Бажано не біля городів, бо принайні в нас я часто бачу як на полях та огородах що на околицях міста ходять людини з металошукачем) вони звісно шукають не ваш схрон але якщо знайдуть то навряд залишать його цілим(

Самоход
интересующийся

Сообщение Самоход » 15 июн 2021, 19:39

І гараж теж не найкраща ідея впершу чергу коли почнеться марадьорка підуть по гаражах і підвалах, в пошуках їжі і чогось доброго

Вернуться в «Выжить - познаем вместе»